EN
сите категории
EN

За нас

Ти си тука : Дома> За нас

ПРОФИЛ НА КОМПАНИЈАТА


Zhuzhou Zonco Sinotech Material Co, отпорен на абење. ООД. е фабрика која е фокусирана на прецизност на компонентите отпорни на абење и истражување и производство на нови материјали, маркетинг, во меѓувреме, нудиме економични производи и решение за материјали за оние клиенти кои бараат производи со високи перформанси користени во екстремно сложени работни услови.
Главни производи: делови отпорни на абење од тврда легура, композитни делови од метална матрица отпорни на абење, супертврди материјали во прав итн.
Нашата компанија има силна способност да го трансформира научното истражување во вистинско производство. Можеме да направиме големи количини со ниска цена. Производите се широко користени во дупчење и рударство за нафта и природен гас, хемиска индустрија, хемиска индустрија за јаглен, вентил за пумпа, сончева енергија, нуклеарна енергија, воена индустрија, автомобилски, рударски градежни машини, напредни материјали и други индустрии.

КАПАЦИТЕТ НА ПРОИЗВОДИ


Нашата предност


ПОВРЗАН СЕРТИФИКАТ


Жешки категории