ENEN
Të gjitha kategoritë

FAQ

Ti je ketu : Shtëpi> FAQ

 • Q

  A jeni kompani tregtare apo prodhues?

  A

  Ne jemi prodhues.

 • Q

  Sa kohë keni që e bëni këtë dosje?

  A

  Kompania jonë është themeluar në vitin 2014, dhe ekipi ynë udhëheqës është i angazhuar në këtë industri për më shumë se 15 vjet.

 • Q

  Cilat janë inkotermet tuaja të zakonshme që përdorni?

  A

  EXW, FOB, CIF, FCA.

 • Q

  Cilat janë kushtet tuaja të pagesës?

  A

  T/T 100% paraprakisht Ose 60% depozitë, 40% para dërgesës. E negociueshme në bazë të besueshmërisë së klientëve dhe shumës së porosisë.

 • Q

  Cila është koha e prodhimit për pjesët karabit?

  A

  Zakonisht është 35-45 ditë kalendarike bazuar në sasinë e porosisë.

 • Q

  Cila është MOQ juaj?

  A

  E negociueshme. Për porosinë e mostrës, 1-5 copë është e pranueshme.

 • Q

  Si e siguroni cilësinë e produkteve?

  A

  Ne kemi një proces të rreptë të cilësisë bazuar në ISO9001-2015 dhe mjetet profesionale të inspektimit si ekzaminimi metalografik, kaliper, mikrometër, matës fije, instrument imazhi 3D.

 • Q

  Me cilat shtete bëni tregti?

  A

  Produktet tona eksportohen në SHBA, MB, Rusi, Indi, Singapor, Emiratet e Bashkuara Arabe, Irak, Pakistan, Norvegji, Hungari etj.

 • Q

  Cila është politika juaj e mostrës?

  A

  Zakonisht ne bëjmë mostër sipas vizatimeve ose mostrave të klientit. dhe klientët duhet të paguajnë koston e mostrës dhe koston e korrierit.

  Kategoritë e nxehta